Анестезія (знеболення)

Сучасна стоматологічна анестезія дозволяє повністю позбавити пацієнта від болю не тільки під час лікувальних маніпуляцій, а й при введенні знеболюючого препарату. У нашій клініці анестезії приділяється особлива увага. Всі види лікування та протезування (від простих до найскладніших) у нас абсолютно безболісні.

У чому суть анестезії?

Анестезія (знеболення)Стоматологічна анестезія проводиться для тимчасового зняття чутливості тканин за допомогою спеціальних препаратів. Часто можна почути про «заморожування», яке зробив доктор. Після введення анестетика оброблена область дійсно німіє, як це буває при сильному охолодженні. Але насправді анестезія нічого спільного до зниження температури тканин, звичайно, не має. Принцип дії стоматологічної анестезії полягає в блокування не болю, а нервового імпульсу, який передає сигнал при больовому подразненні в головний мозок. Через деякий час відбувається розщеплення анестетика. Після цього він виводиться, а нерв благополучно відновлює свою здатність проводити імпульси.

Саме інфільтраційна анестезія застосовується в стоматології найчастіше. У нашій клініці до неї вдаються при:

Лікуванні зубних каналів,

Маніпуляції на пульпі;

Обробці зуба під ортопедичну конструкцію;

Деяких інших видах лікування зубів.

При цьому виді анестезії знеболюючий препарат вводиться під слизову, окістя або внутрішньокістково. Тривалість дії становить близько години.

Переваги лікування зубів в клініці UNISTA:

Індивідуальний підхід у виборі препаратів і способів знеболювання зубів;

Застосування ефективних анестетиків, наприклад, таких як «Убестезін»;

Професійні лікарі-стоматологи;

Сучасне оснащення клініки;

Ми працюємо щодня, крім неділі;

Лікарі-стоматологи клініки UNISTA підберуть оптимальний метод знеболення в залежності від виду процедури та тривалості лікування зубів, переносимості препаратів для місцевої анестезії, а також Ваших індивідуальних особливостей.