Безметалева кераміка на каркасі з оксиду цирконію

 

Зубні коронки з діоксиду цирконію відповідають максимальним вимогам, які пацієнти пред’являють до естетики і довговічності ортопедичних конструкцій. Вони ідеально підходять для відновлення будь-якої кількості зубів і практично не мають протипоказань. Діоксид цирконію, безпечний і повністю біосумісний матеріал білого кольору, який активно застосовують в сучасній ортопедії.

Переваги. Безметалеві коронки з цирконію володіють наступними плюсами:

Не викликають алергії, подразнення ясен, не окислюються в ротовій порожнині;

Мають мінімум протипоказань;

Виглядають абсолютно природно;

З високою точністю відтворюють зубний ряд завдяки застосуванню комп’ютерного CAD/CAM фрезерування;

витримують будь-які жувальні навантаження;

мають довгий термін служби — близько 20 років.

Безметалова кераміка на каркасі з оксиду цирконіюВиди. За методом виготовлення коронки з цирконію діляться на два види.

Цілісні. Оскільки оксид цирконію не володіє природною прозорістю, цільні конструкції застосовують для відновлення жувальних зубів — в зонах, де більше важлива міцність, ніж естетика.

З керамічним покриттям. Це коронки з цирконію на передні зуби. На цирконієву основу при високій температурі наносять тонкий шар керамічної маси, який після спікання тонують під колір зубів пацієнта, полірують, наносять тіні.

Показання для встановлення. Коронки з цирконію застосовуються в наступних випадках:

Руйнування зуба більш ніж на 2/3

Якщо більше 60% поверхні зуба зруйновано, і його неможливо відновити за допомогою вкладки або вініру, то можна вдатися до протезування коронкою з цирконію. За рахунок високій міцності матеріалу ці конструкції — тонше, ніж коронки з кераміки, а, значить, для їх установки опорні зуби сточуються менше, з максимальним збереженням тканини.

Втрата одного або декількох зубів підряд

Для відновлення одиночного зуба наші фахівці запропонують Вам установку коронки на основі цирконію з фіксацією на імплантат. Якщо у Вас відсутні кілька зубів, що стоять поруч, можна замовити мостовидний протез з фіксацією на 2-4 імплантатах.

Повна втрата зубів

При повній відсутності зубів застосовують мостовидні протези з коронками з цирконію, які кріпляться на 4 або на 6 імплантатах.

Відновлення зубів безметалевою керамікою на основі оксиду цирконію — це безперечно правильний вибір. Стоматологи клініки UNISTA з радістю виконають всі необхідні стоматологічні процеси зв’язані з протезуванням. Чекаємо на Вас!