Кісткова пластика

Кісткова пластика в стоматологічній практиці клініки Unista являє собою хірургічне втручання, спрямоване на відновлення втраченого, в силу різних обставин, обсягу щелепної кісткової тканини. В ході операції виконується підсадка спеціальних матеріалів, які надалі будуть надавати явно виражений стимулюючий ефект на відтворення кістки власними силами організму. В подальшому підсаджений матеріал природним чином переробляється організмом.

Кісткова пластикаОсновна мета проведення кісткової пластики — створення умов для подальшого протезування, а також в значній мірі посилити результат як в плані естетики, так і в плані функціональності. За допомогою кісткової пластики вдається досягти відмінних результатів при корекції контурів обличчя, що втратили свій первісний вигляд при значній атрофії кісткової тканини.

Показання до проведення кісткової пластики. Подібна процедура в клініці UNISTA може бути рекомендована кожному пацієнту, який планує встановити зубні імплантанти, в разі якщо щелепна кістка має недостатній обсяг, що дозволяє забезпечити міцну фіксацію імплантату в кістці. Також кісткова пластика призначається, якщо у пацієнта відзначається недостатність висоти кісткового гребеня, через що існує ймовірність, що імплантат вийде за межі кістки, провокуючи тим самим появу ускладнень.

Протипоказання до кісткової пластики. Як таких протипоказань до операції не існує. Виняток становлять тимчасові обмеження, які зазвичай є перешкодою для проведення будь-якого хірургічного втручання. До них відносять: гострі запальні захворювання носоглотки, а також загострення хронічних захворювань.

Етапи процедури:

Кісткова пластика є складною операцією, довірити яку можна тільки досвідченим фахівцям з імплантації зубів. Наші хірурги дотримують всі запобіжні заходи, послідовність дій, тому ступінь ризику ускладнень не більша, ніж при будь-якій іншій операції.
Проведення кісткової пластики в стоматологічній клініці UNISTA (ЮНІСТА)

Основні етапи процедури:

Вибір матеріалу трансплантата в залежності від показань, індивідуальних особливостей.

Забезпечення доступу до місця нарощування кісткової тканини на яснах, розріз ясен.

Розщеплення і розсування тканин за допомогою спеціальних інструментів.

Впровадження остеопластичного матеріалу в підготовлене місце, його фіксація.

Накладення швів.

При синус-ліфтингу трансплантат доставляють через невеликий отвір в кістці. Попередньо піднімається дно гайморової пазухи.

Операція проводиться під місцевим наркозом. Приблизно через 6 місяців після її проведення можна встановлювати імпланти. Після операції необхідно дотримуватися всіх вказівок лікаря, приймати призначені препарати, уникати фізичних навантажень, в тому числі спортивних.

Ми готові вирішити будь-які стоматологічні проблеми. Досвідчені стоматологи клініки UNISTA запрошують на первинну консультацію!