Лікування кореневих каналів

Ендодонтичне лікування — важлива процедура, яка допоможе зберегли зуб на стадії пульпіту, коли вражений нерв. Необхідність в лікування кореневих каналів є несвоєчасне звернення пацієнта при занедбаній формі карієсу зуба. В подальшому, це може стати причиною розвитку пульпіту і періодонтиту.

Етапи лікування кореневих каналів:

  1. Лікування кореневих каналівЗабезпечення доступу до кореня

Стоматолог знеболює зуб і робить розтин пульпарної камери зуба через коронкову частину.

  1. Видалення Ураженої або запаленої тканини

Для видалення Ураженої і запаленої пульпи з кореневих каналів використовуються спеціальні інструменти.  Потім за допомогою них формують канал, ретельно промивають дезінфікуючим розчином та   накладають  пломбувальний матеріал.

  1. Пломбування каналів

Канали пломбуються спеціальним матеріалом, стійким до різних видів впливів. Зазвичай в таких цілях використовується матеріал, відомий під назвою «гутаперча». Це дозволяє надійно герметезувати кореневі канали .

  1. Відновлення зуба

Тимчасовий пломбувальний матеріал накладається поверх гутаперчі, щоб закрити отвір. Така пломба залишається до накладення постійного пломбувального матеріалу та реставрації коронкової частини.

  1. Установка додаткової опори

У деяких випадках в кореневому каналі над гутаперчей встановлюється штифт, який служить додатковою опорою для коронки.

  1. Установка ортопедичної конструкції.

Запрошуємо до стоматологічної клініки Unista, де Вам нададуть якісне та професійне лікування кореневих каналів за доступною ціною!