Використання PRF

Завдяки впровадженню PRF-технології або плазмотерапії наша клініка гарантує комфортні терміни імплантації. Якщо раніше цей процес міг затягтися більш ніж на півроку, то тепер установка імплантатів відбувається вже через 2 місяці після видалення зуба. Крім цього, плазмотерапія дозволила значно прискорити процес приживлення імплантатів, знизити ризик їх відторгнення. Вона ж дозволила прискорити процес загоєння після різного роду хірургічного втручання.

5 поширених запитань про PRF-технологію

Використання PRF

  1. Що це таке?

Технологія PRF — це інноваційна медична технологія отримання тромбоцитів з високим вмістом фібрину або, кажучи інакше, фібринової плівки. Тромбоцити — це клітини крові, які відповідають за відновлення пошкоджених тканин. Саме тромбоцити ініціюють клітинний розподіл, містять так звані фактори росту. Фібрин — це високомолекулярні білки, які відіграють найважливішу роль в запобіганні запального процесу. Вони захищають організм від поширення хвороботворних агентів і токсинів, тобто не дають запаленню поширитися.

PRF помітно підвищує рівень комфорту стоматологічного лікування: скорочує терміни загоєння і тим самим мінімізує пов’язані з цим хворобливі, дискомфортні відчуття. Іншими словами, болить тепер недовго.

  1. Для чого потрібна ця технологія?

Як стає зрозуміло з описаних вище властивостей тромбоцитів і фібрину, PRF застосовується для прискорення відновлення (регенерації) тканин, тобто для прискореного загоєння.

  1. Наскільки це безпечно?

Абсолютно безпечно. В даному випадку для прискорення загоєння застосовуються не якісь хімічні, медикаментозні препарати або донорські матеріали. Для отримання фібринової плівки використовується кров самого пацієнта. Тобто кров пацієнта обробляється таким чином, що її відновлюють, регенеруючи властивості багаторазово збільшуються.

Виходить, що загоєнням займається сам організм пацієнта, тільки цей процес значно прискорений. Важливо, що дана технологія пройшла численні дослідження, багаторазові апробації і визнана офіційно. З приводу плазмотерапії не існує ніяких спірних питань.

Переваги PRF-технології:

повна безпека;

значне скорочення термінів загоєння після хірургічного втручання;

значне прискорення термінів імплантації;

алергічні реакції повністю виключені;

повна природність процесу отримання фібринової плівки, тому що вона виходить з крові самого пацієнта.

  1. Де застосовується?

У клініці UNISTA технологію PRF активно застосовується при хірургічному лікуванні і при імплантації. Після видалення зубів загоєння ран відбувається значно швидше. Шви можна знімати вже через 5 діб після операції. Технологія дозволяє значно скоротити терміни імплантації.

Зазвичай після видалення зуба установка імплантату відбувається через 3-3,5 місяці. Цей час потрібний для утворення кісткової тканини на місці видаленого зуба (саме в неї встановлюється імплантат). Технологія PRF дозволяє прискорити нарощування кісткової тканини. В результаті термін установки імплантату після видалення скорочується до 2 місяців. Крім того, плазмотерапія прискорює приживлення імплантатів і мінімізує ризик їх відторгнення. Вкрай важливо, що всі ці процеси відбувається прискорено, але природним шляхом.

  1. Як відбувається отримання фібринової плівки?

Для цього у пацієнта береться кров з вени. Вона міститься в спеціальну центрифугу. В результаті центрифугування, яке займає трохи більше 10 хвилин, кров розділяється на дві фракції. Одна з них — це тромбоцити з високим вмістом фібрину. З них виготовляється спеціальний препарат — мембрана, яка накладається на рану після видалення зуба або місце імплантації. Процес загоєння починається.

Сучасна стоматологічна клініка UNISTA завжди йде на зустріч своїм пацієнтам! Ми зробимо вашу посмішку не тільки красивою, але й абсолютно здоровою.