Бюгельний протез

Клініка UNISTA пропонує установку різних видів бюгельних протезів, які підходять для відновлення декількох відсутніх зубів або навіть цілого зубного ряду. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібну конструкцію, а також швидко і безболісно її встановлять.

Показання до установки:

Бюгельний протезБюгельне протезування застосовується при відсутності понад чотирьох зубів підряд, коли незнімний мостовидний протез з опорою на власні зуби пацієнта встановити вже не можна, а імплантація зубів з якихось причин неможлива. Завдяки металевій дузі основний термін служби бюгельного протеза доходить до 10 -12 років, при цьому конструкція практично не відчувається в роті, і звикнути до неї можна буквально за один-два дні. Кріпиться вона на опорних зубах за допомогою гачків-кламерів або замків. Існують бюгельні протези на нижню щелепу і бюгельні протези на верхню щелепу.

Плюси бюгельного протезування:

Доступні ціни;

Проста конструкція;

Мінімум протипоказань.

Методи установки і типи кріплення:

Установка бюгельних протезів безпосередньо залежить від типу їх фіксації. Вони можуть кріпитися на сусідніх зубах за допомогою кламерів або замків.

  • Бюгельний протез на кламерах

Бюгельний протез на кламерах охоплює основу опорних зубів за допомогою гачків і таким чином надійно фіксується. Це найпростіша, а тому недорога методика установки ортопедичної конструкції, але вона має свої недоліки: кінчики кламерів можуть бути помітні при посмішці.

  • Бюгельний протез на замках

Бюгельний протез на замках складається з двох частин, одна з яких кріпиться до обточених опорних зубів, а друга фіксується на ній за допомогою спеціальних замків. Конструкція практично нерухома і допомагає рівномірно розподілити жувальне навантаження. Більш того, при подібній методиці фіксації бюгельний протез непомітний оточуючим. З мінусів варто відзначити більш високу вартість і необхідність препарування опорних зубів.

Вирішуйте стоматологічні проблеми разом з спеціалістами клініки UNISTA! До скорої зустрічі!