Видалення зубів. Ретінірований або дістопірований зуб

У клініці Unista працюють тільки досвідчені хірурги, які майстерно проводять видалення зубів будь-якої складності швидко, якісно і безболісно. Завдяки професіоналізму наших лікарів у наших пацієнтів  ризик ускладнень після подібних операцій зведений до мінімуму, а період реабілітації переноситься ними легко і без вираженого дискомфорту.

Видалення зубів. Ретенований та дистопований зуб:

  • Що таке дистопований зуб?

дистопованими називають зуби, які мають неправильне положення: наприклад, виросли не на своєму місці, під кутом або навіть розгорнуті навколо своєї осі. Причини у цієї патології можуть бути самими різними:

Неправильне формування зубів/щелепи на ембріональній стадії;

Спадковість;

Травми і механічні пошкодження щелепи;

Пізно прорізалися постійні зуби (наприклад, ікла);

Наявність багато комплектних зубів або відсутність частини зубів;

Раннє видалення молочних зубів.

Видалення зубів. Ретінірований або дістопірований зубОперація з видалення дистопованого зуба часто пов’язана з певними труднощами і вимагає серйозного підходу. Пов’язано це і з положенням зуба, і з його станом, якщо дистопія викликала карієс або різні ускладнення. Така операція завжди проводиться під анестезією і нерідко вимагає накладення швів, які знімаються приблизно через тиждень після операції.

  • Ретенований зуб — що це?

У деяких випадках корінний зуб (найчастіше це «вісімка», тобто зуб мудрості) може прорізатися не до кінця або не прорізатися зовсім. Він залишається всередині кістки або під слизовою і часто має неправильне положення — наприклад, «дивиться» в бік сусідів, здійснюючи на них тиск. Це досить поширена ситуація, адже ретеновані зуби мудрості спостерігаються приблизно у 40% дорослих людей. Проте ставитися до них потрібно серйозно.

Операція з видалення «вісімки», яка не прорізалась — досить складна і триває часом до трьох годин. Чим менше частина зуба, що з’явилася над поверхнею ясен, тим більше сил і часу доведеться витратити хірургу.

  1. В першу чергу лікар робить ін’єкцію анестезії — без неї маніпуляція неможлива.
  2. Потім він надрізає ясна , щоб отримати доступ до зуба.
  3. За допомогою спеціального інструменту хірург робить отвори в кістковій тканині. Якщо зуб досить великий, лікар його сегментує і витягують по частинах. Буває потрібно
  4. Лікар поміщає в отвір ліки і зашиває рану.

З нами видалення зубів буде максимально комфортним і безболісним. Чекаємо на Вас!