Знімний протез. Нейлоновий

М’які, гнучкі, естетичні протези з штучними яснами з нейлону — відповідне рішення при повній або частковій втраті зубів. У клініці UNISTA вам запропонують високоякісні знімні конструкції, які будуть природно виглядати і не доставлять дискомфорту.

Знімний протез. НейлоновийЩо таке нейлонові протези?

Проблему часткової або повної втрати зубів можна вирішити за допомогою нейлонових знімних протезів. Це ортопедичні конструкції, які складаються з напівпрозорої нейлонової основи і пластмасових штучних зубів. Нейлон, що імітує м’які тканини, являє собою гнучкий матеріал з відмінними естетичними показниками. Крім базису з нього виконані спеціальні гачки — кламери, що відповідають за фіксацію.

Переваги нейлонових протезів

М’які знімні нейлонові протези користуються популярністю у пацієнтів, які шукають більш доступну за ціною альтернативу імплантації або мають протипоказання до її проведення. Чим же хороший нейлоновий протез зубів?

Непомітна для оточуючих, легка і комфортна конструкція.

Нейлон — гіпоалергенний матеріал.

М’які нейлонові кламери практично не відчуваються в роті і не натирають ясна.

Протез досить міцно фіксується, особливо якщо не нехтувати спеціальним клеєм.

У той же час не варто забувати, що будь-яка знімна конструкція не вирішує проблему атрофії кістки, яка неминуче виникає після втрати зубів. Єдиний спосіб їй запобігти — встановити імплантати, тому нейлоновий протез доцільно розглядати як тимчасове рішення.

Знімний протез. Нейлоновий КиївРізновиди

Нейлоновий протез може бути повним і служити для заміщення всього зубного ряду, частковим — для відновлення декількох втрачених зубів — або одиничним, на один зуб (протез-метелик).

Окремо варто відзначити бюгельний протез «Квадротті» з основою з нейлону. Він набагато міцніше гнучких знімних протезів, але коштує дорожче.

Етапи установки нейлонового протезу

М’які знімні нейлонові протези користуються популярністю у пацієнтів, які шукають більш доступну за ціною альтернативу імплантації або мають протипоказання до її проведення. Чим же хороший нейлоновий протез зубів?

Огляд пацієнта і при необхідності санація порожнини рота.

Рентгенівський знімок і комп’ютерна томограма обох щелеп, якщо мова йде про повний протез.

Зняття зліпків і їх відправка в зуботехнічну лабораторію.

Створення гіпсової моделі щелепи або комп’ютерної 3D-моделі.

Виготовлення протеза відповідно до анатомічних особливостей пацієнта.

Наші фахівці проведуть точні виміри за допомогою сучасного обладнання, щоб домогтися максимальної зручності і функціональності. Саме в клініці UNISTA ви зможете замовити недорогі і якісні нейлонові протези!