Закритий (відкритий) сінус ліфтінг

 

При тривалій відсутності зуба кістка щелепи на цій ділянці поступово атрофується. Це вагома перешкода для проведення імплантації. Щоб усунути її, в стоматології Unista проводять операцію по кістковій пластиці. Так ми забезпечуємо позицію для установки імплантату. Рішення про необхідність проведення кісткової пластики приймається на підставі 3D-знімка комп’ютерної томографії. Лікар вивчає 3D-зображення — оцінює висоту і ширину кістки, її щільність і контур, стан сусідніх зубів. Спеціаліст розглядає близькість кровоносних судин, нервів, щоб операція пройшла максимально безпечно.

Особливості відкритого і закритого синус-ліфтингу

акритий (відкритий) сінус ліфтінг

При відкритому: Висота кістки менше 7 мм. При відкритому синус-ліфтингу на боковій стінці гайморової пазухи робиться акуратний розріз, потім мембрана синуса дбайливо підводиться і вводиться кістковий матеріал.

При закритому: Висота кістки більше 7 мм. Закритий синус-ліфтинг проводиться через отвір, в якому буде встановлено імплантат. Піднімається дно гайморової пазухи, і утворений простір заповнюється штучним кістковим матеріалом.

Особливості кісткової пластики

Після проведення операції ви отримаєте рекомендації по домашньому догляду, доктор також порадить внести зміни в звичний графік. Заздалегідь сплануйте ваші поїздки і зустрічі: в період відновлення можливі невеликі, але видимі набряки.

Кісткова пластика не екстрена процедура, ви зможете запланувати її в зручний для вас час. З нами процес пройде під контролем досвідченого лікаря. Ми завжди поцікавимося вашим здоров’ям після процедури і призначимо кілька профілактичних прийомів в період відновлення.

Ціна на синус-ліфтинг і кісткову пластику залежить від кількості кісткової тканини, яку потрібно наростити, і розраховується індивідуально на прийомі.

З Unista кісткова пластика майже не вплине на ваш звичний спосіб життя: ми проводимо операцію дбайливо і з турботою про ваше здоров’я.