Лікування дітей

 

Лікування дітей

Клініка UNISTA – надає повний спектр стоматологічних послуг для дітей. Лікування молочних (тимчасових) зубів відбувається з комфортом для малюків та їхніх батьків у формі гри. Вас чекає щире доброзичливе ставлення до дитини і професійний підхід досвідчених дитячих стоматологів.

Серед послуг нашої клініки:

Профілактика карієсу і професійна гігієна. Фторування зубів, видалення нальоту Air-flow, видалення зубних відкладень, ремінералізація, герметизація фісур.

Лікування уражень тимчасових і постійних зубів. Карієс (початковий, середній, глибокий, множинний), пульпіту, періодонтиту, не каріозні ураження.

Пародонтологія і захворювання слизової оболонки. Пародонтит, гінгівіт у дітей і підлітків, (лікування за індивідуальним планом), стоматити.

Хірургічна стоматологія. Видалення тимчасових і постійних зубів, пластика вуздечки губи, язика, травми зубів.

Ортодонтія. Лікування неправильного прикусу, брекети, ортодонтичні пластини.

Лікування дітей

Реставрація молочних (тимчасових) зубів. Реставрація, відновлення зруйнованих молочних (тимчасових) зубів з анатомічною і естетичною реконструкцією коронки зуба.

Наші стоматологи досконало володіють техніками лікування молочних зубів і підберуть оптимальну — в залежності від стану порожнини рота дитини. Але головне — ми націлені на тривалий результат, тому забезпечуємо маленьким пацієнтам максимально комфортні умови, адже лікування  дітей – це в першу чергу психологія . Саме вона допомагає знайти  контакт з кожним маленьким пацієнтом.

Сердечно запрошуємо в нашу сучасну стоматологічну клініку UNISTA!