Знімний протез. Акриловий

 

Акрилові зубні протези користуються заслуженою популярністю у пацієнтів. Це один з найпростіших, економічних і ефективних способів відновити будь-яку кількість втрачених зубів. Завдяки властивостям акрилу ортопедичні конструкції виглядають максимально природно і не завдають незручностей. Іншим важливим плюсом акрилових протезів є їх доступна ціна.

Особливості акрилового протезу

Знімний протез. АкриловийАкриловий протез — це знімна конструкція з акрилу, що складається з базису і надійно закріплених на ньому штучних зубів. Даний матеріал відрізняється міцністю, але не є гнучким. Крім того, багато пацієнтів в період звикання відзначають невеликий дискомфорт, проте за рахунок легкості протезів процес звикання проходить досить швидко.

Види акрилових знімних протезів

Ортопедичні конструкції з акрилу бувають частковими і повними.

Часткові акрилові протези відновлюють поодинокі зуби або декілька підряд зубів і застосовуються в наступних випадках:

В якості тимчасового вирішення проблеми відсутності зуба перед проведенням імплантації;

У дитячому віці при втраті молочних зубів (щоб запобігти негативним змінам прикусу);

Після видалення зуба в якості тимчасового заходу.

Повні акрилові протези призначені для відновлення всіх втрачених зубів на одній або обох щелепах. Найчастіше їх використовують при наявності протипоказань до імплантації або як бюджетний варіант при умовно-знімному протезуванні на імплантатах.

Процедура виготовлення

Виготовлення акрилового протезу зубів відбувається в 4 етапи:

Діагностика. У клініці пацієнту знімають зліпки з щелеп і роблять панорамний знімок на рентген-обладнанні.

Моделювання. На основі отриманих даних технік зуботехнічної лабораторії створює комп’ютерну 3-D модель майбутнього протеза. Даний метод дозволяє домогтися високої точності параметрів конструкції і її ідеального прилягання до тканин порожнини рота пацієнта.

Виготовлення. Зазвичай акрилові протези виготовляють протягом 4-7 днів, після чого пацієнта запрошують на примірку і установку.

Установка. Стоматолог фіксує протез в ротовій порожнині пацієнта. Якщо при цьому виникають невеликі проблеми змикання щелеп, їх можна без труднощів усунути на місці.

Не зволікайте! Приходьте на консультацію до сучасної стоматологічної клініки UNISTA.
Ми зробимо все від нас залежне, щоб ваша посмішка була дивовижною:)!