Накладка керамічна

 

Керамічна вкладка є високотехнологічним мікропротезом. Її параметри в рази перевершують характеристики будь-якої, навіть найбільш сучасної пломби. Керамічна вкладка на зуб відрізняється підвищеною міцністю і естетикою.

До основних показань для її установки можна віднести:

необхідність заміни старих великих пломб;

підвищену стираємість емалі;

наявність великої порожнини в зубі, утвореної занедбаним карієсом;

лікування каналів;

створення надійної опори для подальшого протезування.

Установка керамічних вкладок можлива тільки на корінні зуби. Форма різців та іклів не дозволяє використовувати цей метод реставрації.

Серед основних переваг, якими славиться керамічна вкладка на зуб, можна виділити:

Накладка керамічна Підвищена міцність. Вироби своїми характеристиками не поступаються навіть металевим коронкам. Також вони значно зміцнюють поверхню зуба.

Високі естетичні якості. Вироби напівпрозорі, в точності імітують поверхню справжнього зуба. Ідеальні в естетичному плані.

Довговічність. Мікропротези з кераміки стійкі до фарбувальних речовин і зберігають свій первісний відтінок. Вироби набагато витриваліші за пломби.

До недоліків можна зарахувати лише відносно високу вартість керамічних вкладок. Це пов’язано зі складністю виготовлення виробів і їх установки. Але, з огляду на всі позитивні моменти, ціна керамічної вкладки більш ніж виправдана. Адже вироби є найвдалішою і естетичною альтернативою пломб та коронок. Вони не тільки набагато міцніші, але і на порядок красивіші.

Якщо вам необхідна установка керамічних мікропротезів за помірною ціною, тоді ласкаво просимо в клініку UNISTA. Ми використовуємо найкращі інновації для створення бездоганно сяючих і здорових посмішок. Використання сучасних матеріалів і технологій, а також висока кваліфікація наших лікарів гарантує легкість і безболісність лікування за максимально короткі терміни.