Програма «Антивірус»

Програма антивірус у стоматологічній клініці UNISTA (ЮНІСТА)Програма захисту пацієнта «Антивірус» — це комплекс заходів, що включають використання спеціального обладнання, стерильну упаковку, витратні матеріали та особливі методи роботи. Ці заходи надійно перекривають можливі шляхи зараження всіма групами вірусів, мікробів, токсинів і будь-якими іншими шкідливими агентами.

Основний етап програми — стерилізація всіх інструментів багаторазового застосування.

Попередньо очищений в ультразвукової ванні і оброблений в спеціальних розчинах інструмент запечатується в пакет і потім піддається стерилізації в автоклаві. Стерилізуються в спеціальних автоклавах і стоматологічні наконечники.

Стерильність інструменту, обробленого і упакованого таким чином, гарантовано зберігається протягом року. Інструмент, що знаходиться в стерильних пакетах, зберігається в спеціальній шафі. З цієї шафи асистент подає пакет з інструментом на столик лікаря і розкривається в присутність пацієнта.

Програма антивірус від стоматологічної клініки UNISTA (ЮНІСТА)Кілька разів в день повітря в кабінетах проходить через спеціальний пристрій (бактерицидну лампу закритого типу), що забезпечує його стерилізацію ультрафіолетовим світлом.

Всі стоматологічні процедури проводяться з використанням слино-відсмоктувача і «пилососа» — спеціальних стоматологічних систем аспірації. В роботі лікарем використовуються або одноразові інструменти, або індивідуальний стерильний набір інструментів, який пройшов спеціальну обробку в автоклаві. Дезінфекція поверхонь меблів, стоматологічних установок проводиться після прийому кожного пацієнта.

Ми робимо усе від нас залежне для захисту від вірусних інфекцій: Спеціальне обладнання, стерильна упаковка інструментів, обробка обертових наконечників, індивідуальні витратні матеріали (рукавички, маски, фартухи, бахіли і т.п.) і, також, переконливо просимо відвідувачів дотримуватись правил:

Програма захисту пацієнта «Антивірус»

записуватись на візит телефоном,

уникати фізичного контакту,

намагатись приходити без супроводжуючих осіб,

обробляти руки дезінфікуючими засобами,

приходити у масці,

дотримуватись дистанції 1,5 м з іншими пацієнтами,

повідомити адміністратора при найменших ознаках хвороби.