Художня реставрація зубів

Одна із затребуваних послуг стоматології UNISTA — пряма реставрація зубів світловідбиваючими композитними матеріалами. Ми відновлюємо форму зубів після лікування карієсу або травм, використовуючи сучасні пломби. Вони виглядають естетично та витримують серйозні жувальні навантаження.

Показання

Основні показання — це заповнення каріозних порожнин, усунення наслідків лікування пульпіту, а також тріщини і відколи. Застосування композитів виправдано, якщо зуб зруйнований менш ніж на третину. Якщо пошкодження мають значний ступінь, ми рекомендуємо керамічні вкладки або коронки.

Переваги композитів

Художня реставрація зубів Точність. Завдяки пластичності матеріалу лікар отримує широкі можливості для відтворення анатомічної форми зуба.

Безпека. Всі елементи матеріалу біосумісні, нетоксичні, не викликають роздратування тканин ротової порожнини.

Естетика. Композити мають безліч відтінків за шкалою VITA, тому пломба легко підбирається під колір зубів пацієнта. Вона не виділяється в зубному ряду, що особливо важливо при реставрації передніх зубів.

Міцність. Після затвердіння композити витримують серйозні жувальні навантаження.

Довговічність. Пломба при належному догляді служить більше 7 років і дає мінімальну усадку, що знижує ризик розвитку вторинного карієсу на кордоні зубних тканин і композиту.

Доступність. Вартість відновлення зубів композитами досить демократична.

Особливості композитної реставрації

Відмінність художньої реставрації від звичайного пломбування полягає в точному підборі матеріалу по відтінку і фактурі, завдяки чому відреставровані зуби виглядають природно. Терапевти клініки UNISTA повністю відновлюють їх анатомічну форму з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. В результаті пломба візуально не виділяється, відчувається як частина зуба, а при змиканні щелеп і жуванні не спостерігається дискомфорту.

Як проходить реставрація в клініці UNISTA?

Лікар оглядає ротову порожнину, робить рентген-знімок пошкодженого зуба. На цьому ж етапі стоматолог підбирає потрібний відтінок композитного матеріалу.

Терапевт вводить анестезію і обробляє каріозну порожнину.

В результаті видалення каріозних тканин в зубі залишається порожнина, яку лікар прочищає антисептичним і адгезивним складом і заповнює пластичним композитним матеріалом, надавши пломбі анатомічну форму.

Під впливом спеціальної лампи пломба твердне протягом однієї хвилини.

Пломба відшліфовується, фахівець перевіряє змикання зубів, полірує поверхню пломби, щоб зменшити її пористість.

Бережіть здоров’я Ваших зубів та звертайтесь до професіоналів клініки UNISTA!