Професійна чистка зубів ціна

Варто відзначити, що професійна чистка зубів, ціна якої в нашій клініці дуже доступна, є затребуваною послугою. Завдяки сучасному обладнанню проф чистка є основою для профілактики захворювань ясен і зубів.

Професійна чистка зубів цінаУ стоматологічної клініки UNISTA вам можуть запропонувати як комплексну професійну чистку зубів, так і чищення зубів різними методами окремо.

Яка вартість даних процедур і як часто потрібно проводити професійну чистку зубів? Ціна в стоматології ЮНІСТА одна з найдемократичніших, якщо порівнювати з розцінками в київських клініках! Тому кожен пацієнт може дозволити собі цю послугу! Якщо ж сказати на рахунок регулярності, то тут звичайно все індивідуально. Однак, для пацієнтів у яких є схильність до появи зубного каменю, обов’язково потрібно приходити на професійну чистку зубів як мінімум 2 рази на рік.

Сердечно запрошуємо в клініку Unista і професійна чистка зубів, ціна якої як завжди доступна, буде надана вам на самому професійному рівні!

У нашій клініці ви можете скористатися послугою ультразвукової чистки та чистки air flow. Більш докладно про ці видах чистки ви можете прочитати на нашому сайті. Якщо у вас залишилися які-небудь питання або цікавить ціна професійного чищення зубів, зателефонуйте по одному з вказаних телефонів. Ми вас проконсультуємо і запишемо на прийом.

Нагадуємо, що для вашої зручності, ми працюємо кожен день. Тому будьте впевнені, що ми точно для вас знайдемо відповідний час!