Протезування зубів на імплантатах недорого

На сьогоднішній день послуги стоматологічних клінік досить різноманітні. Сучасне обладнання та інноваційні технології роблять просто неможливе. Можна відновити жувальну функцію навіть при повній втраті зубів.

Протезування зубів на імплантатах недорогоЯкщо у вашому випадку сталося так, що з певних причин ви втратив один або кілька зубів, тоді вам не обійтися без протезування зубів на імплантатах (недорого).

Як показує практика, багато людей не вважають особливою проблемою відсутність одного або декількох зубів, особливо коли ця проблема в зоні жувальних зубів. Протезування зубів на імплантатах (недорого в клініці Unista) дуже важливо встановлювати майже відразу після втрати зуба. Це пов’язано з тим, що при втраті зуба кісткова тканина з часом атрофується і буде загублений її обсяг. В подальшому це призведе до складності по установці імпланта. Тому ми рекомендуємо не зволікати з протезуванням на імплантатах.

У сучасній стоматології Unista протезування зубів на імплантатах — недорого і завжди на вищому професійному рівні!

Від чого залежить ціна на протезування зубів на імплантатах? На вартість впливають безліч чинників. Наприклад, при загальній вартості враховується ціна самого імпланту, а також коронки, яка буде встановлена на імплант. І звичайно ж потрібно враховувати вартість послуг самої клініки. Ми з упевненістю можемо сказати, що протезування зубів на імплантатах (недорого) в стоматологічній клініці ЮНІСТА — одне з найбільш доступних за ціною.